Wymarzony dzień zbliża się wielkimi krokami. Wszystko masz już zaplanowane… Zaraz! A czy masz już pomysł jak podziękować rodzicom? Nie? Nie martw się! Przedstawiamy 10 pomysłów na oryginalne podziękowanie rodzicom!

1. Pokaz slajdów 

Banalne? Tylko pozornie. Pokaz slajdów to zarazem humorystyczny jak i wzruszający akcent wesela. Slajdy mogą zawierać zdjęcia Twoich i partnera rodziców z pasująca ścieżką dźwiękową lub po prostu Wasze zdjęcia z dzieciństwa. Możecie również nagrać z drugą połówką filmik o tym za co dziękujecie swoim rodzicom i przedstawić to w zabawny sposób. Taka forma podziękowań dla. Rodziców na weselu napewno przyniesie wiele wzruszeń.

2. Spersonalizowana biżuteria 

Tak, biżuteria to dobry pomysł zarówno dla Mamy i przyszłej teściowej jak i męskiej części rodziny. Wspaniałym pomysłem będzie naszyjnik bądź bransoletka ze spersonalizowanym grawerem. Dla Ojców proponujemy spinki do mankietów. Niech drobiazgi używane na codzień przywołują wspomnienia z tego wspaniałego dnia!

3. Ekstremalne przeżycia

To jeden z bardziej kreatywnych pomysłów na podziękowanie dla rodziców. Jeśli Wasi rodzice lubią adrenalinę możecie kupić im lot szybowce w przestworzach, skok ze spadochronem lub przejazd szybkim autem po torze wyścigowym. Niezapomniane przeżycia zostaną z nimi na długo.

4. Wspólne wakacje 

Nic tak nie ucieszy rodziców jak wspólny czas ze swoimi dziećmi. Wygospodarujcie dla nich trochę czasu i spędźcie razem kilka dni. Jest to również wspaniała okazja, aby Wasze rodziny lepiej się poznały a Wy będziecie mieli czas żeby opowiedzieć za co chcecie im najbardziej podziękować. 

5. Sentymentalny powrót do przeszłości 

Ślub dorosłych już dzieci jest dla rodziców niezwykle wzruszającym momentem. Zapewne w ich oczach nadal jesteście małymi dziećmi, które spędzały większość czasu na ich kolanach. Warto zatrzymać te chwile i przypominać sobie wspólne życie, dlatego jako sentymentalną podróż do przeszłości proponujemy spersonalizowaną fotoksiążkę. Fotoksiążka będzie zapewne najbardziej wzruszająca formą podziękowania za wspólny czas rodzicom. Gwarantujemy, że poleje się niejedna łza.

6. Oryginalny występ 

Jeśli chcecie zaskoczyć swoich rodziców możecie po prostu dla nich wystąpić! Zaśpiewajcie dla nich piosenkę, zatańczcie układ choreograiczny. Pochwalcie się swoimi talentami, które odkryliście dzięki nim! A jeśli nie macie w sobie nuty artystycznej potraktujcie to w humorystyczny sposób i obroćcie to w żart. Na koniec możecie zaprosić rodziców do wspólnego występu. Śmiech na weselu gwarantowany! 

7. Spotkanie z gwiazdą 

Wasi rodzice są wielkimi fanami Maryli Rodowicz? A może kochają Krzysztofa Krawczyka? O prawdziwa gwiazdę może być ciężko, ale na rynku pełno jest osób które doskonale naśladują wybranych artystów. Zrobicie rodzicom ogromną niespodziankę, a szlagiery wykonywane przez piosenkarzy porwą ich do tańca! 

8. Drzewko w doniczce

To będzie piękny symbol Waszej miłości a zarazem wspaniała ozdoba ogródka czy balkonu. Drzewko będzie rosło i dojrzewało razem z Waszym małżeństwem. Posadzone w ogrodzie będzie symbolem Waszej miłości, a dla rodziców niezwykłą pamiątką z jakże oryginalnych podziękowań. Będzie to również prezent historyczny! Kto wie, może Wasz prawnuki będą opowiadać swoim dzieciom historię tego drzewa? 

9. Nigdy nie jest za późno! 

Na co? Na spełnianie marzeń! Może wiesz, że Twoja Mama zawsze chciala nauczyć się grać na pianinie? A może Twój Tata marzy o nauce chińskiego? Twój teść kocha gotować? A może teściowa chciałby nauczyć się żeglować? Wspaniale! Zasponsorujcie im kursy na wybrane aktywności! Pokażcie im, że doceniacie że tyle lat inwstowali w Was i pomóżcie spełnić Marzenie Waszych rodziców. To zdecydowanie bedzie niezapomniana forma podziękowań oraz wspaniały motor dla rodziców, żeby zrobili coś dla siebie i pomyśleli o swoich potrzebach. 

10. Wspólny obraz rodzinny 

Nic tak nie zdobi ściany jak zdjęcia czy obrazy przedstawiające Was wszystkich. Kiedy dzieci wyfruwają z gniazda rodzice z utęsknieniem wspominają dawne czasy. Taki obraz na pewno pomoże ukoic stesknione serca rodziców. 

Wasz ślub to niezapomniany moment zarówno dla Was jak i Waszych rodziców. Ciężko sobie wyobrazić że ich małe dzieci zakładają własne rodziny. Warto więc w tym dniu pamiętać także o nich i pokazać że naprawdę macie za co im podziękować! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *