Wieczór panieński to nie lada wyzwanie zarówno dla przyszłej Panny Młodej jak i organizatorki zabawy. Sama organizacja zazwyczaj odbywa się w niewielkiej tajemnicy. Panna Młoda zostaje poinformowana o miejscu i czasie, ale zabawa jaka na nią czeka jest w formie niespodzianki.

Najpopularniejsze miejsca na wieczór panieński

Najczęściej wybieranym miejscem na wieczór panieński są kluby nocne. Zazwyczaj na organizację imprezy tematycznej można zarezerwować loże, w cenie której mamy do wybrania alkohol i przekąski. Często też wypożyczyć można elementy tematyczne na ten dzień, bądź wynająć fotobudkę dla lepszego uwiecznienia całej imprezy. Pojawiamy się na miejscu, w tle gra muzyka, DJ zachęca do wejścia na parkiet. Zaczynamy zabawę.

Nie bez przyczyny na ostatnią szaloną noc wybierane są dyskoteki. Imprezę spersonalizować można pod Pannę Młodą łącznie z wyborem muzyki oraz gier i zabaw na wieczór panieński. Jedne z najpopularniejszych zabaw to zadania, które przyszła żona ma wykonać. Zadania na wieczorze panieńskim nie mogą być łatwe, muszą zapaść w pamięć zarówno zaproszonym jak i głównej bohaterce wieczoru. Do najpopularniejszych należą: zdobycie numeru telefonu od nieznajomego, przetańczenie piosenki z wybranym przez resztę załogi mężczyzną, poproszenie nieznajomego o postawienie drinka. Wszystko jest utrzymane w duchu dobrej zabawy.

Aktywne spędzanie wieczoru panieńskiego

Kolejnym sposobem na zabawę tego wieczoru okazać się może spędzenie go nieco bardziej aktywnie. Jeśli Panna Młoda lubi bardziej się poruszać, a przy tym pobawić to fantastyczną opcją okażą się wszelakiego rodzaju gry i zabawy na świeżym powietrzu. Pierwszym i dość popularnym jest paintball. Tutaj nie potrzebujemy makijażu czy szpilek, ale dobrą amortyzację i bojowość. Taka forma spędzenia czasu jest świetnym pomysłem, a na pewno dobrym pomysłem na początek zabawy na wieczór panieński. Już bez umundurowania, ale dalej w bojowym nastroju możemy zaszaleć na strzelnicy. Ta forma rozrywki może przypaść do gustu nawet najbardziej spokojnym przyszłym paniom domu. Czeka na nas ogromny wybór broni, trening, a rezultaty zabawy w postaci tarczy można zabrać na pamiątkę.

Jeżeli wojskowy klimat to niekoniecznie to, na co mamy ochotę możemy wcielić się w role detektywa i skorzystać z escape room.  Pokój bez wyjścia, pokój zagadek, a czasami pomieszczenie aranżowane na pokój strachu, z którego trzeba uciekać to fantastyczna opcja z równie dużą dawką adrenaliny.

Wieczór panieński w SPA lub domu

Okres przed ślubem może być wspaniałym powodem do wyjątkowego zadbania o siebie. Salony SPA mają w swojej ofercie pakiety zabiegów specjalnie na wieczory panieńskie. Wizyta w centrum urody może okazać się świetną zabawą, właśnie na ten wyjątkowy wieczór.  

Dla osób, które mają w planach pozostanie w domu też szykuje się niezła zabawa. Nie bez powodu domówki są jednymi z najlepszych imprez. Różnorodność zabaw na wieczór panieński w domu przebija wszystkie inne, tutaj w 100% ogranicza nas tylko wyobraźnia. Jednym z ostatnich trendów są retro wieczory wspomnień, gdzie potrzebujemy dużej ilości zdjęć i filmów, które najlepiej zaprezentują się wyświetlane na projektorze. Niewątpliwie impreza tematyczna z odpowiednią muzyką i kolorowymi strojami zachwyci, pod warunkiem, że trafimy z tematem w gusta Panny Młodej. Niezawodne okazują się też gry na wieczór panieński w postaci quizów i testów z wiedzy przyszłej żony na temat swojego narzeczonego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *