Pomysł na idealne oświadczyny, które będą oryginalne i zarazem zaspokoją oczekiwania naszej drugiej połówki to nie lada wyzwanie. To, jaką formę przybiorą, zależy tylko i wyłącznie od pomysłowości. Oczywiście przy wyborze miejsca oraz sposobu zaręczyn należy wziąć pod uwagę upodobania wybranki, oraz przeznaczone na ten cel fundusze.

Wiadomo, że nie jest problemem zorganizowanie wycieczki np. na słoneczną Majorkę i romantyczne oświadczyny na plaży przy blasku księżyca. Jednak nie każdego stać na drogie wyjazdy za granicę, najważniejsze jest, aby nasz pomysł był wyjątkowy. Zawsze dobrą koncepcją będzie wyjście na kolację do ulubionej restauracji oraz zamówienie wina, które pozwoli rozluźnić atmosferę.

Jeśli jednak taki plan jest dla Was zbyt tradycyjny, mamy kilka pomysłów na rozwiązanie tego problemu. Dobrym pomysłem na zaręczyny będzie wykorzystanie tak bardzo popularnych w dzisiejszych czasach pokojów typu Escape-Room. Miłośników tego typu rozrywki nie brakuje, a wspólne rozwiązywanie zagadek daje mnóstwo satysfakcji. Wiadomo, że taka koncepcja wymaga wcześniejszego dogadania się z właścicielami pokoju. Zawsze można poprosić o małą zmianę fabuły i dodatkową skrytkę do otworzenia, w której schowamy pierścionek. Gwarancja zaskoczenia oraz dobrej zabawy.

Kolejnym niebanalnym pomysłem jest przeżycie z ukochaną dziewczyną czegoś niecodziennego, ekstremalnego co długo zapadnie w Waszej pamięci. Przykładem może być wspięcie się na szczyt góry, którą zawsze chcieliście zdobyć, lot balonem, samolotem, przejazd kolejką górską, która od samego patrzenia wywoływała w was ciarki.

Pomysłów jest bardzo wiele i wszystko zależy od indywidualnych upodobań.

Dużo osób nadal decyduje się jednak na zaręczyny w domu, jest to wyjście najbezpieczniejsze oraz pozwalające na intymność. Nie jest to jednak sposób innowacyjny. Każda kobieta w głębi serca marzy o zaręczynach, które będą wyjątkowe oraz oryginalne.

Oświadczyny podczas kolacji Wigilijnej, Sylwestra czy urodzin na pewno nie są niczym nowym, jednak zazwyczaj otacza nas rodzina i przyjaciele, a to właśnie z nimi chcemy celebrować te wyjątkowe chwile. Więc czy oświadczyny w taki sposób to zły plan? Nie, wszystko jest zależne od preferencji. Dlatego też każdy mężczyzna przygotowujący się do zaręczyn powinien sobie zadać podstawowe pytania: Co lubi jego wybranka i czy zna jej oczekiwania? Czy posiada fundusze na organizację miejsca bądź planowanego wydarzenia związanego z oświadczynami? Czy jego sposób bycia oraz charakter pozwala na zaręczyny wśród tłumu ludzi? Czy raczej powinno się  to odbyć w domowym zaciszu? Należy pamiętać o tym, aby nie organizować wydarzenia, które jest ponad nasze siły.

Oświadczyny powinny być czymś naturalnym, czymś, co sprawi nam przyjemność i pozwoli mimo stresu, zachowywać się naturalnie. Pamiętajmy, że nie liczy się cena pierścionka, najważniejsza jest chwila, czas i miejsce. Oświadczyny to wyznanie miłości, wyrażenie chęci wspólnego życia i zobowiązanie się do wytrwania w związku i to powinno liczyć się najbardziej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *